21 Aralık 2011 Çarşamba

Enerji Oranı Düşük Bir Yazı

İnanamıyorummm! Sanırım şuanda bloguma yazı yazıyorum. Ama gözüm korktuğundan en son yazımın tarihine bakamıyorum :)
Dün itibariyle bu dönemin sınavlarını bitirmiş bulunuyorum. Hemen sevinmeyin canım, sadece vize kısmını. Sonuçta benim bugün çok ama çok mutlu olmam gerekiyor. Öyle miyim? Tam olmasa da, sayılır işte. Çünkü bizim okulda vizeler, quizler, sunumlar, finaller bitmez. Nefes almana katiyen izin yoktur. Hemen benim üzerimden bir örnek vereyim : Vizelerim bitti ya, hani ben şimdi özgürüm ya, hani gece geç saatlere kadar kitapların arasında gömülü kalıp,gözlerimi satırlar arasında bir o yana bir bu yana gezdirip, sonra da sabahın erken saatlerinde kalkıp tekrar kitaplar, defterler arasında yüzüyorum ya, işte o kişi ben oluyorum. Şimdi rahat olduğumu duyan okulum, önüme bir sürü sunum veriyor ve yap bunları diyor bana. Sadece iki hafta veriyorum sana. Sadece yap! Diyelim bunları da atlattım bir şekilde. Peki ya sonra? Sonrası finaller işte... Sözde hayatımın en güzel yaşını yaşıyorum! Öyle diyorlar büyükler. Doğru diyorlar da çevre faktörü tüm bunları silip ya yok ediyorsa? Hemen suçu atabileceğin birini buldun demeyin. Anlatıyorum işte olanları canım :)


Özleyen varsa diye şurada iki satır yazma çabası içerisindeyim. Fark etmişsinizdir mutlaka :) Lakin ben bile kendimi özlüyorum buaralar. Bir yoğunluktur aldı başını gidiyor. Kendimi görecek halim yok.. Neyse, bunlar da geçecek sonunda. Geçecek değil mi?


9 yorum:

Mia Wallace dedi ki...

ben de inanamıyoruum! koskoca bir kasım ayı boyunca yazmayan lolita sonunda geldi! :)

Lolit@ dedi ki...

@ Mia Wallace : Şeker mi şeker Mia da hemen bana yorum yazdı, çok da mutlu etti beni :)) Yazı yazmıyor olabilirim ama yazdıklarını okumadan yapamıyorum! ;)

crazywomanrosemary dedi ki...

OH! AZ DA OLSA DİNLEN..;)Vizelerde pek sıkıyor ard arda ..bu sene yaş kaç olii?..;)

Lolit@ dedi ki...

@crazywomanrosemary : Öyle gerçekten, başka çıkış yolu yok çalışmanın dışında. Eğer varsa bilmek istiyorummm! :)

O kadar çok sene geçti ki aradan saymayı unuttum yaşımı :-P

kuccukkurba dedi ki...

geçecek tabi kii,
ama insanın en güzel zamanları böyle geçiyor ya en kötüsü de bu aslında. Sözde gelecek için, bugünü yaşayamadıktan sonra yemişim geleceğini diyor insan bazen :))

Lolit@ dedi ki...

@ kuccukkurba : Hahah, çok güzel söylemişsin valla, güldürdün beni :)
Geçsin ama en güzel şekilde geçsinn dimi dimi :)

want more fashion dedi ki...

bol bol dinlen !! =)
bide blogunu kesfettigimde bazen her renk bazen de siyah beyazim yazmissin cok hosuma gitti bu cümle.. kaydedebilir miyim =P

Adsız dedi ki...

Çok güzel bir siteniz var, hazırlayanların ellerine sağlık. Benim internette dolaşırken bulduğum http://www.tabloal.com diye bir site var, sizlerle paylaşmak istedim :)

Lolit@ dedi ki...

@ want more fashion : Dinleneceğimm :)) Tabii kaydedebilirsin ;)

@ sky8 : Çok teşekkürler. Hazırlayanlar? Ben ben ve yine ben :D